zavřít

Tin Soldiers: Julius Caesar hotova

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další hra tahové strategické série Tin Soldiers - Julius Caesar - vývojářského studia Koios Works a vydavatelské společnosti Matrix Games je hotova.

V prodeji by měla být už od příštího týdne. Jak sám podtitul naznačuje, tentokrát zastanete roli velkého Julia Caesara. Osud Říma bude zcela ve vašich rukách. Ovšem vedle této nové role vás čeká i spousta jiných novinek a vylepšení. Mezi ty zásadní patří například 3D kamera a nelineární kampaně.

Tin Soldiers: Julius Caesar je už druhou hrou historické série a oproti svému předchůdci zasvěcenému Alexandru Velikému se může pochlubit novým 3D enginem. Zdokonalením měla projít i umělá inteligence jednotek.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.