zavřít

The Bradwell Conspiracy postaví puzzly i interakci na používání virtuálních AR brýlí

Windows

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Technologie augmentované reality je minimálně mobilním hráčům dobře známá, ale v tradičních hrách se s ní, coby s regulérní herní mechanikou (bez nutnosti používat skutečný headset), zase tak často nesetkáváme. Za nedlouho ji ale uvidíme v chystané adventuře The Bradwell Conspiracy, příběhové adventuře z pohledu vlastních očí, kde bude většina postupu a puzzlů stát právě na použití speciálních (virtuálních...) AR brýlí.

Vizuálně se The Bradwell Conspiracy inspiruje v brutalismu, zatímco po herní stránce spíše ve více či méně tradičních adventurách. Ve hře se ujmete role tajemného protagonisty, který se po jedné velké explozi probudí a je zmatený a dezorientovaný. Co si budeme povídat, to nijak zvlášť zajímavě nezní.

Po chvilce byste ale měli potkat další přeživší – Amber, uvězněnou na druhé straně zamčených dveří. S Amber můžete komunikovat jen jediným způsobem, a to přes už zmíněné chytré AR brýle.

Amber tak skrze brýle posíláte fotky svého okolí, ona vám radí a společně musíte přijít na to, jak se z místa dostat. Jenže čím hlouběji se do firemního komplexu dostáváte, tím víc začne na povrch probublávat tíživá pravda... Jaká, to si už vývojáři nechávají logicky pro sebe.

Možná trochu nelogicky si pro sebe nechávají i platformy i datum vydání. Víme jen, že platforem bude „několik“, že jedna z nich bude PC a že hra vyjde „brzy“.

Tagy: puzzle adventura logická

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.