zavřít

Slovenská FPS Chaser má nový web

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoli tam je zřejmě omylem uvedeno staré datum 12.března, ve skutečnosti byla teprve dnes spuštěna nová podoba oficiálních stránek pro sci-fi first-person akci Chaser od slovenského Cauldronu a vydavatele JoWoodu.

Najdete tam nové informace o samotné hře a jejích hardwarových požadavcích, detaily o CloakNT enginu a hlavních charakterech nebo třeba FAQ a přehled multiplayerových modů, kde kromě těch tradičních zaujme ten s názvem Shocktroops. V něm bude cílem každého týmu splnit určité úkoly a hráči zde budou povyšováni například za zabití nepřátel tím, že dostanou na začátku dalšího kola více peněz. K dispozici je ode dneška i půltucet nových screenshotů v naší galerii (thx Erik):


nové obrázkykompletní galerie

Více se o Chaserovi, který má být dokončen koncem druhého čtvrtletí, dočtete v našem archivu, kde nechybí několik videoukázek nebo rozhovor s tvůrci hry. V budoucnu by se mělo objevit single i multiplayerové demo.
zdroj: ICQ

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.