zavřít

Sci-fi akce Immortal: Unchained chce kombinovat hardcore střílení s RPG

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Ještě letos rozšíří řady hardcore akčních RPG kousek jménem Immortal: Unchained, o kterém se toho sice mnoho neví, ale už brzy si ho budete moct vyzkoušet. Vývojáři ze studia Toadman Interactive (Warhammer: Vermintide, Dead Island 2, Stardoll Stylista) totiž chystají na březen uzavřenou alfaverzi, do které se můžete přihlásit už nyní.

Pokud máte o nové tajemné sci-fi RPG zájem, stačí kliknout na oficiální web hry a do testu se zapsat. Pokud vás vývojáři vyberou, vyzkoušíte si to, co sami popisují jako kombinaci taktických soubojů s RPG prvky a hardcore střílení z pohledu třetí osoby.

V plné hře by vás mělo čekat přes sto zbraní, šest různých disciplín a prostředí inspirované sci-fi a hororem. Přiložené video toho sice ukazuje dost, ale o herních mechanikách se v něm prakticky nemluví, tudíž si na další informace budeme muset ještě počkat.

Alfaverze Immortal: Unchained poběží jen a pouze na PC od 8. do 12. března a nabídne k vyzkoušení dvě lokace a samozřejmě i onu hardcore soubojovou hratelnost. Plná verze hry pak vyjde někdy letos na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: akční sci-fi RPG

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.