zavřít

První DLC pro Bridge Constructor Portal vám konečně umožní umisťovat vlastní portály

Android PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch iOS Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Bridge Constructor Portal se po dvou letech dočká prvního rozšíření Portal Proficiency, které sice přidá 30 nových úrovní, kterými rozhodně nelze pohrdnout, ale jeho předností bude něco docela jiného. Něco, co v základní hře vzhledem k předloze trestuhodně chybělo. Vlastní umisťování portálů.

Ta svoboda! Jistě, původní Bridge Constructor Portal měl něco do sebe. Portály vtipně okořenily zažité jádro série Bridge Constructor, zatímco stavění mostů zase oživilo zažité jádro série Portal. A i když předdefinované úrovně s pevně umístěnými portály byly příjemnou výzvou, nemožnost tvořit vlastní portály citelně chyběla.

Tento nedostatek už 12. listopadu vyřeší úplně první (a kdo ví, jestli ne poslední) DLC nazvané Portal Proficiency, ve kterém najdete 30 nových úrovní s možností rozmisťovat různobarevné portály dle vaší libosti. Z logiky věci se tento prvek nepromítne do úrovní základní hry.

Rozšíření už za týden najdete na PC, Xboxu One, Switchi a telefonech s iOS a Androidem. Netušíme, proč ve výpisu chybí PlayStation 4…

Tagy: portál stavba puzzle logická

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.