zavřít

Poslední DLC pro Nioh jednou provždy ukončí krveprolití skrze nutné... krveprolití

PlayStation 4

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Minulé DLC Defiant Honor sledovalo proslulé obléhání opevněného hradu v Ósace, přesněji tedy období známé jako zimní kampaň. Ta skončila po dvou a půl měsících uzavřením mírové dohody mezi bránícím se klanem Tojotomi a obléhajícím šógunátem Tokugawa. Znalci japonské historie vědí, že po uzavření míru následovala ještě letní kampaň, která se Nioh nevyhne díky DLC Bloodshed’s End.

Příměří tehdy v 17. století v éře Sengoku vydrželo pouhé čtyři měsíce. Po krátkém období relativního klidu začalo další, tentokrát již definitivní obléhání. Nutno dodat, že to Tokugawská armáda neměla zrovna obtížné. Ósacký hrad byl z minulých bojů těžce oslaben – přišel o druhou i třetí řadu opevnění a v rámci příměří došlo k zasypání vnějších i vnitřních příkopů.

Stát zůstala jen centrální kaple, ale asi už tušíte, co se s ní po vašem zásahu stane. William je totiž na straně šógunátu a je tak jeho posláním vypořádat se se všemi odpůrci. Můžete si být jistí, že finální DLC Bloodshed’s End ukončí brutální krveprolití, vymaže klan Tojotomi z mapy, přinese konec éře Sengoku a završí Williamův příběh. Stejně tak si můžete být jistí tím, že aby mohlo dojít k ukončení krveprolití, je nejprve potřeba prolít krev.

(nezapomeňte si u videa zapnout titulky)

K tomu vám nedopomůže bůh, ale nové zbraně, vybavení a dva noví strážní duchové, z nichž jedním bude Gumiho – devítiocasá liška z japonské mytologie. Team Ninja myslel i na ty z vás, koho už dosavadní obtížnosti Nioh nudí. Pro vás je připravena nekonečná aréna The Abyss, kterou postupujete níž a níž a dostáváte se tak k lepším a lepším odměnám.

Každé patro propasti je složeno z šesti oblastí. Začínáte ve startovní oblasti, kde si volíte strážné duchy, načež se v libovolném pořadí vydáte do čtyř oblastí plných všelijakých potvor, abyste skončili v poslední s bossem. Jednoduché zadání dostat se co nejhlouběji kontrastuje s pravděpodobně šílenou obtížností. DLC Bloodshed’s End je dostupné v rámci season passu nebo samostatně za 10 eur.

Tagy: Japonsko akční fantasy RPG historická

Zdroje: VG247

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.