zavřít

Poslechněte si rozhlasový pořad Vektor, věnovaný hudbě z Ōkami

PlayStation 4 Windows Wii PlayStation 2 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Unikátní japonská hra Ōkami vyniká nejenom svým výtvarným zpracováním, ale také hudbou, doprovázející putování božské vlčice Amaterasu. A právě hudbě, o kterou se postaral kolektiv autorů, byl u příležitosti vydání remasteru věnován nejnovější díl rozhlasového čtrnáctideníku Vektor.

V bezmála hodinovém vysílání zazní pestrý výběr z pěticédéčkového kolosu, kterým soundtrack k Ōkami je. Kompletní záznam si můžete přehrát na mixcloudovém profilu pořadu, kde najdete i veškeré předchozí díly včetně speciálů o sériích DOOM nebo Deus Ex.

Vektor vysílá každou druhou středu v měsíci od 22:00 na frekvencích 91,9 FM a 97,5 FM nebo přes internetové vysílání na stránkách Radia 1.

Tagy: Japonsko vektor herní hudba

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.