zavřít

Pokud vás návštěva muzea nudí, zkuste jedno spravovat v manažerské simulaci Mondo Museum

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Díky manažerským simulacím se můžete stát majitelem nemocnice v Two Point Hospital, hlavním designérem v Game Dev Tycoon, chovatelem zvířat v chystané Planet Zoo nebo třeba návštěvníkem zábavního parku v Planet Coaster. Pokud v tomto výčtu postrádáte správu vlastního muzea, počkejte si na hru Mondo Museum.

Zakoupit pozemek, navrhnout místnosti s expozicemi a předraženými suvenýry, sehnat exponáty, otevřít dveře a začít kasírovat návštěvníky za to, aby na vlastní oči uviděli něco vzácného. Takový může být začátek hry Mondo Museum, ve které se pokusíte vést muzeum k úspěchu.

Začnete s málem, ale jak se o vás začnou šířit zvěsti, nejenže začnou proudit větší davy návštěvníků, ale ozvou se vám i movité osoby, které vám za určitých podmínek propůjčí své sběratelské kousky, což zase přiláká další zvědavce.

Do svého muzea můžete dát kostry dinosaurů, sochy a obrazy slavných umělců, ale i výdobytky moderní doby a věci spojené s cestováním do vesmíru. Naplánujete si ideální trasu prohlídek, přičemž východ z budovy musí samozřejmě vést přes obchod s dárkovými předměty.

Sami muzeum neukočírujete, takže si najímáte výzkumníky, konzervátory, docenty a další spolupracovníky. A pokud vám náhodou nebude stačit nabídka umění ve hře, která čítá víc než sto exponátů, můžete si vyrobit vlastní v editoru a následně je sdílet s dalšími hráči přes Steam Workshop, odkud si samozřejmě můžete stáhnout výtvory ostatních.

Mondo Museum otevře své dveře až někdy v příštím roce na Steamu, a to zatím v předběžném přístupu.

Tagy: strategie muzeum manager

Zdroje: Steam,Indie Games Plus

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.