zavřít

Pilot Down: Behind Enemy Lines žije...

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po třech letech vývoje se hra Pilot Down: Behind Enemy Lines, kterou jsme už považovali téměř za zapomenutou a zrušenou, nakonec přeci jen dostane na pulty obchodů.

Pomoci by jí v tom měla podle dnešní tiskové zprávy společnost Oxygen Interactive. Pilot Down je vyvíjena v dílnách Kuju, a to ve verzích pro PC a Xbox. Její vydání je naplánováno na letošní květen.


nové obrázkykompletní galerie

Pilot Down: Behind Enemy Lines je inspirována příběhy o přežití amerických pilotů sestřelených během 2. světové války nad okupovanou Evropou. Jde o akční adventuru s prvky RPG, jejímž hlavním hrdinou je americký letec Bill Foster, který zůstal v zimě roku 1944 sám na německém nepřátelském území. Billovým cílem je přežít a dostat se až ke švýcarským hranicím. V patách má celou řadu nepřátel. Jak je vidno v naší galerii, hra je pojata v komiksovém stylu, což ovšem neznamená, že jí to nějak ubere na atmosféře. Hrát ji budete z perspektivy třetí osoby. Celé vaše dobrodružství má být rozprostřeno do devíti rozsáhlých levelů.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.