zavřít

Oznámení X-Men: Wolverine's Revenge

Windows PlayStation 2

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Současně s uvedením nového sci-fi filmu s názvem X2 (též X-Men 2) do kin by se měla na jaře tohoto roku objevit také nová akční third-person střílečka vycházející z tohoto snímku.

Možná vás napadá, že má tento film cosi společného se sci-fi filmem X-Men z roku 2000 a máte pravdu - jde totiž o jeho pokračování. Znovu se tedy setkáte se záhadnými zmutovanými lidmi nevídaných schopností a prožijete s nimi jejich nová dobrodružství. Tentokrát však nezůstane pouze u sledování obrazovek, či promítacích pláten, neboť oni z nich sestoupí přímo k vám v podobě hrdinů akční videohry.
Hra se jmenuje X2 Wolverine's Revenge podle jedné postavy z filmu a těšit se na ni mohou vlastně všichni pařani, ať už jsou vybaveni jakoukoliv platformou. X2 Wolverine's Revenge je totiž vyvíjena nejen pro PC, ale také pro Xbox, GameCube, PS2 a GBA. Celý projekt zaštiťují Activision, kteří rozdělili práci mezi několik vývojářských společností. PC verzi hry proto mají na starost Livesay Technologies, verzi pro Xbox a GameCube vyrábí GenePool Software, který pomáhá firmě Warthog také s PS2 podobou hry a GBA verzi připravuje Vicarius Vision.


nové obrázkykompletní galerie

Jak sám název titulu napovídá, hráč se ujme role mutanta Wolverine alias Logana, ve filmu ztvárněného hercem Hughem Jackmanem. Po zjištění, že se v jeho těle zaktivoval smrtící X-virus, budete mít spolu s ním pouhých 48 hodin na to, abyste získali protilátku. Háček je v tom, že tento protijed se nachází u organizace zloduchů, kteří nejenže mají na svědomí celou tuto chorobu, ale také mutace Logana a dalších nešťastníků. Vedle prvků typicky akčních, se zde objeví i prvky špionážních her, když se např. budete muset dostat co možná nejopatrněji do vysoce střežených míst. Při bojích bude nutné brát v potaz, že všechno v okolí je buď hořlavě, zničitelné, nebo použitelné k hození na hráče. Wolverine nebude pochopitelně jedinou postavou z filmu, která se ve hře objeví. Vyskytnou se zde i jeho přátelé Beast a Colossus stejně, jako jeho nepřátelé Sabertooth, Wendigo, Juggernaut, Omega Red, a chybět nebude ani Magneto. Také profesor Charles Xavier sehraje v X2 Wolverine's Revenge svou roli, když se vám postará o nápovědu a další vodítka poskytovaná telepatickým spojením.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.