zavřít

Oznámení Rise and Fall:Civilizations at War

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářský tým Stainless Steel Studios, známý pro hry jako Empire Earth nebo Empires: Dawn of the Modern World, v současné době pracuje na svém novém projektu, který dostal název Rise & Fall: Civilizations at War.

Půjde opět o real-time strategii, velmi podobnou Rome: Total War nebo Praetorians, což je ostatně dosti patrné už z prvních obrázků, které vám tímto nabízíme k prohlédnutí. Vydání této hry je naplánováno na příští zimu.


V Rise & Fall: Civilizations at War se spolu budou na bojištích střetávat ohromné armády. Zahrát si budete moci za Římany, Řeky, Peršany i Egypťany. Setkáte se ale i s Babyloňany, barbarskými Galy, Asyřany či Kartaginci. Podle článku na stránkách portálu IGN, budete mít k dispozici asi 80 typů různých jednotek, od obyčejných pěšáků, přes lučištníky a jezdce, až po obléhací zbraně a bitevní lodě. Jednotky každého z národů se budou lehce odlišovat a vyskytnou se mezi nimi i takové, které budou pro unikátní.

Tato hra má mít ale nejednu zvláštnost. Předně, její velmi podstatnou součástí mají být námořní bitvy. Dokazuje to i první trailer. Navíc, díky nejnovější verzi Titan enginu, na kterém je postavena, vám bude umožněno přiblížit kameru až přímo na svého legendárního hrdinu a bojovat tak po jeho boku, resp. zpoza jeho zad, s využitím jemu vlastních speciálních schopností. Těchto hrdinů bude ve hře osm, mezi nimi Julius César, Germanicus César, Kleopatra, Ramses Veliký, Achilles a Alexander Veliký. Předností enginu jsou prý mimoto lepší animace a detailnější zobrazení jednotek, než jak je bylo možné vidět např. v Rome: Total War.
zdroj: IGN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.