zavřít

Oznámení akční arkády Battle of Europe

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rádi trávíte svůj volný čas u akčních leteckých arkád? Pak byste měli vědět, že se na letošní jaro chystá jedna další.

Jmenuje se Battle of Europe, vyvíjí ji studio MAUS Software a vydávat ji bude vydavatelská společnost Strategy First. Jak už sám název hry napovídá, ocitnete se s ní ve vzdušném prostoru nad Evropou. Pod sebou prý budete moci registrovat detailně modelovanou krajinu Norska, ale také města jako Londýn nebo Berlín, aj.


K dispozici budete mít hangár plný různých stíhaček a bombardérů, které se používaly v období 2. světové války. Těšit se můžete na 16 misí založených na skutečných historických událostech. Zahrnut v tom je i tutoriál a nějaké bonusové mise. Celkově se ve hře objeví okolo 180 modelů letadel, lodí, vozidel a dalších jednotek a struktur. Vybrat si budete moci z několika stupňů obtížnosti. Co se týče grafiky, nebudete ošizeni ani o různé druhy počasí ani měnící se denní dobu. K vidění by měly být oslnivé speciální efekty. Kamera prý bude skýtat 8 různých módů pohledu a dočkáte se i nejrůznějších zvláštních efektů jako třes apod. Zaměřování má být automatické. Ovládat hru budete moci buď s pomocí klávesnice a myši, anebo joystickem.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.