zavřít

Oznámení adventury Barrow Hill

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Cornwallská vývojářská společnost Shadow Tor Studios oznámila, že v současné době pracuje na nové adventuře s názvem Barrow Hill.

Mělo by jít o klasiku stylu point&click vznikající na základě výzvy jistého Conrada Morse z Middlestone University, který oslovil takové společnosti kvůli pomoci za záchranu straověkého kamenného kruhu známého právě jako "Barrow Hill" (jeho vznik se datuje do období 2500 let před Kristem).


nové obrázkykompletní galerie

Hra bude v podstatě realistickou rekonstrukcí tohoto místa ve 3D. Ožijí v ní legendy a mýty, kterými je Barrow Hill opředena. Jedním z hororů, které se o zdejší oblasti vyprávějí, je příběh o svou dělnících, kteří se v roce 1967 podíleli na výstavbě nedaleké opravny a najednou zmizeli. Mnozí se báli, že se ztratili ve vřesovištích. Jeden z oněch dvou mužů však našel zpět cestu k civilizaci, byl však v těžkém šoku a nikdy o svém zážitku neřekl ani jediné slovo. Jeho tělo bylo poseté škrábanci a modřinami, navíc přišel o rozum. Shadow Tor Studios mají v úmyslu ve hře připomenout i celou řadu dalších tajemných historek. K vydání hry by snad mělo dojít na jaře.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.