zavřít

Ohlášení arkádových závodů MPH

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Švédská firma Iridon Interactive oznámila přípravy nové, arkádově založené hry nazvané jednoduše MPH, patrně podle anglické zkratky udávající rychlost v mílích za hodinu.

Jinak mnoho informací zatím známo není. Autoři se chlubí chytrou kamerou, propracovaným fyzikálním enginem vozidel (proč ale potom to arkádové zaměření?) a věrným modelem poškození. Těšit se prý máme i na atraktivní závodní prostředí, například na Korsice, na Aljašce, v Anglii či Egyptě.Docela se obávám, že půjde o další z řady spíše nepovedených podobně zaměřených her, jako E-Racer (recenze), Europe Racer (recenze), SuperCar Street Challenge nebo US Racer (dvojrecenze). Tomu by napovídalo i to, že se výrobci zatím nepodařilo sehnat distributora pro hru. Přesto Iridion Interactive, autoři starších autíček Excessive Speed, slibují vydání hry na třetí kvartál tohoto roku.
zdroj: PR

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.