zavřít

Oficiální oznámení Myst V: End of Ages

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už v rámci našich krátkých zpráv jsme vás včera informovali, že se v dílných vývojářského studia Cyan Worlds chystá nové pokračování oblíbené série adventur - Myst V: End of Ages.

V tuto chvíli je to už věc naprosto jasná, protože došlo k oficiálnímu oznámení hry společností Ubisoft. Myst V: End of Ages má být posledním dílem celé ságy a zároveň tím nejdramatičtějším a nejhlubším zážitkem. Vydání této hry je naplánováno na podzim 2005. Těšit se mohou majitelé PCéček i Maců.

> Hráči Myst V budou mít tu čest napomoci obnovení říše D'ni - starověké civilizace, která vydržela po dlouhá tisíciletí prosperovat, nicméně jednoho dne dospěla ke své zkáze. Stejně jako u předchozích dílů, i zde tvůrci slibují další grafická vylepšení a detailnější svět, samozřejmě ve 3D. <b>Update 12:00<b> - venku je první obrázek (thx Sector).

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.