zavřít

Odhalení Might & Magic Heroes VI

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oficiální oznámení přestihl první artwork, screenshot a video. Co z nich lze vyčíst?

Tak přece je to pravda! Nejprve tu byly měsíce trvající spekulace o tom, že UbiSoft se brzy chystá oživit svoji sérii tahových strategií Heroes of Might and Magic, pak přišel server GiantBomb s exkluzivním 22vteřinovým teaser trailerem lákajícím na cosi s kódovým označením "Might and Magic 2011" a nyní už je jasno. Jeden z členů komunitního serveru HeroesCommunity do světa předčasně pustil první in-game screenshot plus artwork z Heroes of Might and Magic VI, které prý bude oficiálně odhaleno ve středu na Gamescomu 2010. Navzdory tomu oficiální URL s velmi nápadným názvem "M&M H6" ještě dnes udává počet dnů zbývajících do odhalení hry na sedm.


A co lze z obrázku vyčíst? Snad že vzhled městečka frakce Haven jako by z oka vypadl pátému dílu - a podobně se v traileru jeví i postava Angela. Vyjma zlata budete muset těžit tři suroviny, obrázek také vyjma Havenů potvrzuje přítomnost frakce Necropolis, jak snad potvrzuje ikonka v levé straně obrázku. Někteří screenshot srovnávají s obrázky z pátého dílu a usuzují tak, že Heroes VI poběží jen na upraveném enginu z pětky. Nová verze se ale zdá ostřejší, u palem vykazuje propracovanější stíny a obecně i lepší nasvícení. Všimnete si na obrázku něčeho nového i vy?


Heroes of Might & Magic VI - teaser trailer

Heroes of Might and Magic VI už jsou prý ve fázi, kdy se dají hrát, odhaleni budou 18. srpna na Gamescomu '10 a vyjdou pro PC někdy v roce 2011 - více o sérii v archivním zpravodajství.

zdroj: Giant Bomb, Heroes Community & diskusní fóra

levis

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.