zavřít

Odhalení EuroCops na Serious Enginu

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Internetový magazín Seriously!, zabývající se tituly postavenými na Serious Enginu, přinesl exkluzivní oznámení další nové hry tohoto druhu.

Jmenuje se EuroCops, pochází z dílen nezávislého holandského vývojářského týmu CrazyFoot Games a její vydání je naplánováno už na letošní únor. Má prý jít dokonce o předvoj jakéhosi zatím neoznámeného dalšího projektu CrazyFoot Games, samozřejmě opět na Serious Enginu.


nové obrázkykompletní galerie

EuroCops vám dnes můžeme představit prostřednictvím ukázek v naší galerii. Jedná se o third-person střílečku, která vás postaví do role velitele malé jednotky zvané EuroCops. Další podrobnosti by měly být známy v následujících týdnech.
zdroj: Seriously!

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.