zavřít

Odhalení Battlestrike: The Road to Berlin

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost City Interactive chystá po svém předchozím počinu s názvem Terrorist Takedown (recenze - 40 %) novou arkádovou 3D střílečku - Battlestrike: The Road to Berlin, kterou vám dnes můžeme představit i prostřednictvím naší galerie.

K vydání této hry by mělo dojít už během tohoto čtvrtletí.


nové obrázkykompletní galerie

Battlestrike: The Road to Berlin vás - vybavena jednoduchým intuitivním point&click interface - v rámci 16 zimních a letních misí nechá vyzkoušet si role pilota, kulometníka, odstřelovače i paragána. Osahat si budete moci celý arzenál různých zbraní a bojových prostředků (tanky, stíhací letouny, polní dělo, atd.). K bojům totiž bude docházet ve vzduchu i na zemi. Mise budou velmi rozmanité a jejich atmosféru dokreslí realistické zvukové i vizuální efekty.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.