zavřít

Nové DLC k Batmanovi přinese hrdinovu základnu

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud patříte k příznivcům vynikajícího počinu jménem Batman: Arkham City, jistě vás potěší oznámení, že 20.

prosince vyjde nové DLC, které přinese několik nových challenge map, které byly původně k mání jako bonusy k některým předobjednávkám a k tomu jedna čerstvě nová. Předobjednávkovými kusy budou Joker’s Carnival a the Iceberg Lounge. První jmenovaná předvede klasické Jokerovo teatrální prostředí plné nebezpečí, druhá vás zavede do Tučňákova doupěte.


Novinkou by měla být samozřejmě ona v titulku zmíněná Batmanova jeskyně, tedy Batcave, kam se dostane několik gangsterů a hrdina je musí vykopat zpátky na ulice Gothamu. Najdete v ní Batmobil, spoustu monitorů pro sledování města a v neposlední řadě i tyranosaura. Kolik bude tohle DLC stát zatím nevíme. Pokud chcete vidět onoho tyranosaura, případně další záběry z jeskyně, rozklikněte si článek.
Tagy: komiks akční dlc

Zdroje: PC Gamer

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.