zavřít

Nové DLC k Batmanovi přinese hrdinovu základnu

PC PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud patříte k příznivcům vynikajícího počinu jménem Batman: Arkham City, jistě vás potěší oznámení, že 20.

prosince vyjde nové DLC, které přinese několik nových challenge map, které byly původně k mání jako bonusy k některým předobjednávkám a k tomu jedna čerstvě nová. Předobjednávkovými kusy budou Joker’s Carnival a the Iceberg Lounge. První jmenovaná předvede klasické Jokerovo teatrální prostředí plné nebezpečí, druhá vás zavede do Tučňákova doupěte.


Novinkou by měla být samozřejmě ona v titulku zmíněná Batmanova jeskyně, tedy Batcave, kam se dostane několik gangsterů a hrdina je musí vykopat zpátky na ulice Gothamu. Najdete v ní Batmobil, spoustu monitorů pro sledování města a v neposlední řadě i tyranosaura. Kolik bude tohle DLC stát zatím nevíme. Pokud chcete vidět onoho tyranosaura, případně další záběry z jeskyně, rozklikněte si článek.
Tagy: komiks akční dlc

Zdroje: PC Gamer

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.