zavřít

Nová taktická RTS Squad Assault

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Freedom Games má nyní plné ruce práce se svým dalším projektem po G.

I. Combat (recenze na Tiscali). Název nové válečné strategické hry je Squad Assault: West Front, což značí, že budete mít co do činění s vojsky spojenců i němců na západní frontě během 2. světové války. Hra bude prý obsahovat velice detailně propracované modely všech hlavních vojsk, které bojovali v roce 1944 ve Francii. To znamená - americké jednotky, kanadské, německé, britské a samozřejmě francouzské.


nové obrázkykompletní galerie

Squad Assault: West Front je navržena ve 3D, ale pro ty, kteří preferují perspektivu 2D, bude k dispozici mapa, na níž bude vše přehledně vidět shora. Navíc, hráči dávající přednost tahově orientovaným hrám budou mít možnost nadefinovat si "auto-pause". Vaši virtuální vojáci budou po zahájení boje reagovat na bojové situace silně realisticky. Právě takový psychologický model, zároveň s velice detailním terénem, efekty počasí, zbraněmi, vozidly, ad. má ze Squad Assault: West Front udělat strhující adaptaci taktických bojů 2. světové války. Ošizeni nebudou ani fanouškové multiplayeru. Kdy by měl být tento titul vydán, zatím nebylo uvedeno.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.