zavřít

Největším nepřítelem hodného robota Jettomera nejsou ani tak mimozemšťané, jako spíš jeho vlastní rovnováha

Windows MAC Xbox One Xbox One X

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Jestli lidstvo někdy postihne strašlivá katastrofa a jeho přežití bude spočívat v rukou jediného hrdiny, nezbývá než doufat, že onen rek bude trošku stabilnější než gigantický robot Jettomero. Ten se v chystané adventuře Jettomero: Hero of the Universe sice dokáže efektivně vypořádat s útočícími mimozemšťany, ale jeho nepříliš vyvinuté motorické schopnosti způsobí, že u toho dost často rozšlape pár mrakodrapů a zahubí tisíce lidí. No, aspoň že se pak vždycky omluví a je mu to evidentně upřímně líto.

Ve studiu Ghost Time Games díky práci vývojáře Gabriela Koeniga vzniklo něco graficky a hudebně mimořádného. Jettomerův vesmír je nádherně komiksový, plný nečekaných barevných odstínů, a sám robot je i díky své destruktivní neohrabanosti nadmíru roztomilý. A pokud lze vznášet obecné soudy na základě krátkého traileru, na soundtrack také jen tak nezapomenete. Dokonce si jeho část můžete už teď poslechnout na Bandcampu.

Hra prozatím nemá stanovené oficiální datum vydání kromě vágního roku 2017, ale zato víme, že vyjde na Xbox One, PC a Mac. Autor se zatím zdráhá sdělit detailnější informace o tom, jak přesně budeme vesmír zachraňovat, ale ve videu každopádně poletuje hodně raket, kulek a dalších projektilů, z nichž některé bude Jettomero umět dokonce i odrazit. Užitečná schopnost, jen při jejím použití nesmíte zakopnout a rozmašírovat celé předměstí.

Tagy: robot komiks galaxie

Zdroje: IndieGames

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.