zavřít

Natural Resistance = Natural Freedom

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Silverstyle Entertainment dnes oznámili změnu názvu své real-time startegie Natural Resistance na Natural Freedom a také to, že tuto hru již nebude distribuovat německý JoWood.

Podle stručného popisu příběhu mi to trochu připomíná postapokalyptický styl, s jakým jste se mohli setkat např. ve filmu Mad Max (Šílený Max). Současně s tím uvolnili pětici nových obrázků:


další nové obrázky

Děj Natural Freedom začína v roce 2013, po biologické katastrofě, která se stala pro náš svět osudnou. S hrstkou přeživších vojáků v nepříznivých podmínkách nakaženého světa se hráč bude snažit bojovat o holý život. Realistickým prostředím, v němž se setkáte také s různými ekologickými systémy, střídáním počasí i dne a noci, Vás bude provázet atmosferická hudba a 3D zvuky. Přibalen prý bude také editor na budování single i multiplayer levelů. Více o této hře najdete na nových oficiálních stránkách nebo v dřívějším videu (5,5 MB), kdy hra ještě vystupovala pod názvem Natural Resistance.
zdroj: Bluesnews

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.