zavřít

Na Windows Phone vychází roguelike Future Factory podle Čapkova R.U.R.

iPad iPhone Android Windows Windows Phone 8

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

O sympatické roguelike akční střílečce Future Factory od česko-slovenských Fun 2 Robots jsme vás informovali jak při jejím oznámení, tak i při vstupu na Startovač. Hra tam uspěla a nyní už vychází, i když zatím jde o tzv. soft launch, takže tvůrci budou hru dále upravovat a updatovat. Aktuálně také hra vychází pouze na platformu Windows Phone, ale v plánu jsou i verze pro Android, iOS a PC. Pokud ale vlastníte telefon s operačním systémem Windows, můžete se do světa inspirovaného Čapkovým R.U.R. okamžitě vrhnout, abyste v první aréně dostali pořádně na frak.

Ve hře ztroskotáte letadlem poblíž tajemné továrny, do které se odvážíte vstoupit. Čeká tam na vás fůra strojů a robotů, kteří vás chtějí rozebrat na součástky. Bránit se tomu musíte s pomocí plejády zbraní, gadgetů a granátů, které můžete vylepšit, ale nesmíte zapomenout na permanentní smrt. Future Factory je totiž roguelike.

Vedle permanentní smrti nabízí hra i náhodně generované prostředí, nepřátele a pasti, které při každém novém spuštění najdete na jiném místě. Díky tomu by vás hraní mělo bavit jak v krátkých intervalech, tak i při delší seanci.

Kupovat a stahovat hru můžete odsud, oficiální web pak najdete tady. Nenechte si utéct též Tea Club s Vláďou Geršlem, který se právě Future Factory věnoval.

Tagy: akční mobilní hry izometrické

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.