zavřít

Midnight Ghost Hunt proti sobě postaví bázlivé duchy a jejich krotitele

Windows

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Krotitelé duchů v asymetrickém multiplayeru – přibližně taková hra se skrývá pod názvem Midnight Ghost Hunt. Vidět jsme ji mohli na prezentaci PC Gaming Show a šlo o jednu z těch nadějnějších ukázek. Lovci duchů honí ve strašidelném domě poltergeisty, ti se jim schovávají třeba do kusů nábytku a snaží se přežít do půlnoci… načež se role vymění.

Jakmile odbije dvanáctá, všichni duchové, kteří byli do té doby zlikvidováni, se vrací do hry – ale tentokrát v podobě strašlivých zosobnění pomsty, která jsou nad síly ubohých krotitelů. Ti tak okamžitě musí vzít nohy na ramena a zkusit vyváznout se zdravou kůží.

Zní to příjemně asymetricky – vždycky je sranda převážit misky vah na druhou stranu, aby si člověk během jediného zápasu užil jak predátorský pocit z lovu bezbranné kořisti, tak zoufalou paniku, když je kořistí on sám.

Zábavný koncept samozřejmě nestačí, ještě je potřeba vymyslet zábavné základní mechaniky. Ale ani to by v tomhle případě nemusel být problém, protože jednou z hlavních inspirací je Prop Hunt, hříčka z Garry’s Modu. Kdo hrál, ten ví, že to je hodně velká legrace.

Duchové budou utíkat z jednoho předmětu do druhého, budou se tvářit, jako že tam vůbec nejsou, ani dýchat nebudou, což vlastně nebude problém, poněvadž jsou mrtví, ale ve skutečnosti budou lampičkou, křesílkem nebo skříní… Paranoia všude kolem, a tak to máme rádi.

Midnight Ghost Hunt prý vyjde „brzy“, čekejte ho na PC. Na oficiálních stránkách se můžete zapsat do chystané bety.

Tagy: multiplayer asymetrický multiplayer E3 2019

Zdroje: tisková konference

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.