zavřít

Lego Star Wars: The Game hotova

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Eidos dnes oznámila dokončení akční hry LEGO Star Wars: The Game, spojující dva z největších fenoménů zábavního průmyslu - filmovou sérii Hvězdných válek a stavebnici LEGO.

V amerických obchodech bude k dostání už od 2. dubna. Jak jste se mohli dočíst již dříve, tento titul, určený nejen mladšímu hráčskému publiku, bude brzy k dostání i u nás, a to s českou lokalizací ve formě titulků. Zásluhu na tom má společnost Cenega, která se rozhodla českým hráčům přinést kromě PC verze rovněž verzi pro PS2. Ve vývoji jinak byla také verze pro GBA. Xboxová prý vyjde později.


LEGO Star Wars: The Game, z dílny vývojářského studia Traveller's Tales, vás nechá prožít vaše oblíbené scény z filmové Epizody I, II i nadcházející Epizody III: Pomsta Sithů s postavičkami a herním prostředím sestaveným ze stavebnice LEGO. Celkem se setkáte s více než 40 hrdiny z filmů, stejně jako s desítkou vesmírných plavidel (některé z nich odhalí pouze ti nejlepší). Mimochodem, pro případ, že jste to nějakým nedopatřením minuli, připomínám, že před pár dny vyšlo hratelné demo této hry.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.