zavřít

Izometrická RPG Inquisitor od českých tvůrců

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už je tomu pět let, co byl založen jeden český vývojářský tým, který si říká Wooden Dragon.

Jeho prvním titulem, vznikajícím za finanční podpory společnosti Cinemax, je RPG s názvem Inquisitor. Jde o 2D izometrickou a akčně laděnou hru zasazenou do období temného středověku. Odehrávat se bude ve fiktivní říši, která se momentálně nachází na pokraji totálního zhroucení. Napomáhá tomu i otevřený konflikt několik různých frakcí - kacířských sekt, církve, rytířských řádů a šlechty. Je to boj o moc i víru, své slovo proto dostane i inkvizice. Hráče tato hra vžene přímo do náruče tajemného kacířského spiknutí, které může ale znamenat mnohem více, než se na první pohled zdá.


nové obrázkykompletní galerie

Inquisitor má být více než na začátku uvedená akčně laděná RPG. Má prý obsahovat také prvky klasických RPG nebo adventur s detektivní zápletkou. Vaším cílem bude vypátrat původce komplotu. K tomu vám dopomohou nejen fyzické síly a moc vašeho hrdiny, ale také logické uvažování a bystrost. když už jsme u toho hrdiny, tak na výběr budete mít tři různé - kněze, paladina a zloděje, přičemž pro každého z nich se bude příběh odvíjet zcela jinak. Také jejich schopnosti se budou výrazně lišit, budou čelit jiným nepřátelům a vůbec je bude čekat úplně individuální dobrodružství. Inspiraci tvůrci prý mimochodem čerpají z díla známého spisovatele jménem Umberto Eco - Jméno růže, tedy alespoň co do atmosféry.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.