zavřít

Homepage Street Racing Syndicate

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Hip Interactive zahájila provoz vlastních oficiálních stránek pro nadcházející závodní projekt studia Eutechnyx - Street Racing Syndicate, jehož vydání se předpokládá v březnu tohoto roku.

Patříte-li mezi čekatele na tento titul, určitě vás potěší, že do naší galerie přibyly dva nové obrázky. Kromě toho můžete najít v sekci downloadů i nové video s ukázkou hraní (10 MB, DivX).

Street Racing Syndicate je o nelegálních závodech v ulicích velkých měst, jako jsou Los Angeles, Philadelphia nebo Miami. Tvůrci toto své dílo považují za jednu z nejrealističtějších her tohoto žánru. Hráči se v ní seznámí se 40 autentickými licencovanými vozidly a díly od 15 skutečných renomovaných výrobců. Street Racing Syndicate totiž není pouze o závodění, ale také o umění tuningu. Jako první svého druhu vám navíc nabídne i možnost online hraní.

zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.