zavřít

Gyro13 je česká variace na Choplifter pro iOS hračky

iPad iPhone Windows

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Pokud jste sledovali přímý přenos našeho podcastu Fight Club #44, mohli jste kdesi v pozadí na TV zahlédnout ukázku z Gyro13, nové české iOS hry od Cinemaxu. Je však vysoce pravděpodobné, že jste z ukázky kvůli nekvalitě obrazu (poděkujte naší předpodotní webkamerce) viděli velké prd, proto si Gyro13 připomeneme ještě jednou a pořádně.

Gyro13 vyjde pro většinu iOS zařízení ještě před koncem září a jednodušese dá popsat jako variace na klasiku jménem Choplifter. V nebezpečných podzemních komplexech ovládáte agilní helikoptérku, vyhýbáte se ovládáním plynu a směru letu stále obtížnějším nástrahám (včetně plynových výparů), a po cestě sbíráte nebohé dělníky, kteří v hlubinách země chcípají na jedovaté výpary. Zpočátku se spořádané shromažďují na helipadech, postupně se začnou zjevovat i mimo ně. A spolu s tím vás některé nástrahy začnou tlačit nejenom k přesnému, ale také co nejrychlejšímu průletu. Poslední úrovně už tak vážně nejsou žádná sranda. O tom si ale více povíme později v recenzi, teď se můžete po rozkliku v článku podívat na video ze hry, která původně vznikala pro PC, poté se přestěhovala na iOS hračky a dá-li bůh, tak se na PC objeví časem také.

Tagy: akční puzzle mobilní hry česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.