zavřít

Gamescom 2019 začíná, Games.cz u toho nebudou chybět

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Druhý svátek herní je tady! V německém Kolíně nad Rýnem totiž dnes začíná Gamescom 2019 a my u toho samozřejmě nebudeme chybět - a to jak v pražském, nyní notně vylidněném studiu, tak i v samotném místě dění.

V Praze začínáme vlastně už teď, protože novinky nebudou čekat na oficiální spuštění v podobě tiskové konference večer, ale prostě už nám padají do mailů. Když mluvíme o tiskových konferencích, ty dnes u nás uvidíte tři. Bude je mít Microsoft se svým Xbox Inside, Google s Google Stadia Connect a v osm hodin začne Gamescom Opening Night Live, kde se dá čekat největší nával trailerů a novinek. Vy budete moci tyto tiskové konference sledovat s námi a to v jednom kontinuálním streamu, který budeme prokládat vařením čerstvé kávy.

Během toho se bude naše statečná výprava přesouvat na místo dění v automobilu, takže jim držte palce, ať potkají co nejméně silničních uzávěrek. Tentokrát je výprava trojčlenná a k duu Vašek Pecháček a Patrik Hajda se premiérově přidala i Alžběta Trojanová. Společně se pokusí vám servírovat nejen zpravodajství o hrách, které viděli a ideálně si mohli zahrát, ale také se pokusí co nejvěrněji zprostředkovat atmosféru velké evropské výstavy, kam má přístup i veřejnost a ukázat, jak se byznysová a veřejná část Gamescomu liší.

Tak už si jen popřejme, ať je Gamescom 2019 co nejlepší.

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.