zavřít

Fantasy JRPG God Eater 2 přijde na PS Vita i PSP

PSP VITA

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Na Tokyo Game Show bylo představeno pár novinek co se týče PS Vita, či spíše titulů na něj a jedním z nich je i fantasy JRPG God Eater 2, které se objeví na oba handheldy od Sony, tedy PS Vita i PSP. K dispozici bude ad hoc multiplayer a cross-platform hraní. Každopádně, Vita potřebuje JRPG jako vepř opakovanou stimulaci pokožky, a tak je jen dobře, že se zde God Eater 2 objeví.

Podle traileru vypadá jako standardní akční JRPG. Sice mohu želet toho, že se neobjeví tahové souboje, ale to prostě dnes neletí. Je dobře, že se, byť se zpožděním, rozšiřuje žánrová skladba her na PS Vita. Co se týče faktu, že hra bude na oba handheldy, plnohodnotnější by měla být samozřejmě PS Vita verze, protože využije lepších dispozic grafiky, displaye a dotykového ovladače. Hra vyjde někdy v roce 2013.

Tagy: fantasy JRPG

Zdroje: All Games Beta,Destructoid

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.