zavřít

Emergency 2013 nechá v srdci Evropy vybuchnout sopku

Windows

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Vydavatel Deep Silver nás asi moc v lásce nemá, když nám sem ve svém nadcházejícím titulu šoupne sopku. V oznámení nového dílu známé záchranné strategie Emergency 2013 se sice nemluví konkrétně o České Republice, ale střed Evropy je jasný... Sopka samozřejmě nebude jediná piha na kráse a vy budete mít co dělat, abyste se vypořádali s lávou, hořícími lesy, toxickými plyny a dalším sajrajtem, který ohrožuje obyvatele států, ve kterých budete zasahovat.

Zajímavým tahem na straně Deep Silveru je, že v novém Emergency 2013 bude obsažen kompletní obsah z Emergency 2012 Deluxe. K tomu budou samo sebou přibaleny i nějaké nové katastrofické scénáře - konkrétně to bude jedna kampaň se čtyřmi zbrusu novými misemi. Na stylu hry se nic nemění, a tak opět očekávejte strategii, ve které budete hrát dispečera a šéfa všech aut, helikoptér, záchranářů a dalšího inventáře.

Z nových misí jmenujme zásah ve Vídni, Vatikánu, na německém ostrově Sylt a nakonec na německé vrchovině Eifel. K tomu bude ve hře jedna nová free play mapa s výše jmenovanou sopkou, online multiplayer pro čtyři hráče a chybět nebude ani nová fungl nová jednotka: Fire Brigade Drone.

Emergency 2013 vyjde digitálně jako stahovatelný balíček s kampaní, který bude vyžadovat původní hru (tedy minulý ročník). Vedle digitální verze pak bude na pultech obchodů přítomna právě krabicové verze s obsahem minulé hry + ty čtyři nové mise navrch. Jestli je zrovna tohle váš šálek čaje, tak si v kalendáři dejte upomínku na 9. listopadu, kdy Emergency 2013 vyjde na PC.

Tagy: strategie

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.