zavřít

Duchařská adventura Whispering Willows vás nechá komunikovat s mrtvými

PlayStation 4 VITA

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Velmi zajímavý nezávislý titul se chystá pro PlayStation 4 a PS Vita. Stojí za ním malé nezávislé studio Night Life Interactive, jmenuje se Whispering Willows a jde o logickou hru kombinovanou s adventurou. Hlavní hrdinka Elena pátrá po svém otci v domě, kde snadno ztratí jak ona, tak i spousta tajemství, záhad a mrtvých. Elena by neměla šanci domem projít a komunikovat s dušemi zemřelých, kdyby se sama nedokázala přeměnit do poněkud méně hmotné formy.

Ačkoliv základem příběhu je hledání otce, během své cesty se Elena seznámí s příběhy jednotlivých duchů, které během své cesty potká. Právě osvobozování jejich duší vám pak bude vyprávět samotný příběh domu a začne osvětlovat, co se tu vlastně děje. Z herního hlediska je Whispering Willows adventura plná puzzlů a logických hádanek, to vše vyvedené v krásné, ručně malované grafice, jíž si můžete prohlédnout i na obrázcích.

V traileru se vám předvede právě hra a její grafika, jen musíte přestát poněkud zbytečný hraný začátek, který jen odvádí pozornost od toho, proč by vás hra měla zajímat. Whispering Willows působí velmi sympaticky a její balancování mezi záhadou, hororem v žánru pro ně ne až tak typickém vypadá velmi nadějně. Jak to dopadlo zjistíme 30. července, kdy hra vyjde na PS4 a PS Vita a to jako cross-buy.

Tagy: adventura logická e3 2015

Zdroje: tisková zpráva,DualShockers

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.