zavřít

Dr. Kawashima se vrací a s ním i sada logických úkolů, které potrápí váš mozek

Switch

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Velmi populární naučná hra Brain Age (u nás známá jako Dr. Kawashima’s Brain Training) se dočká nového dílu Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch, který vyjde na... hádejte jaké platformě. Opět půjde o zástup miniher, které si dávají za cíl procvičit vaše logické myšlení a postřeh.

Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch je novou hrou, která obsahuje prvky svých předchůdců, ale využívá i některé vymoženosti poslední konzole od Nintenda. Například mnohými hrami opomíjenou IR Motion kameru v pravém Joy-Conu, díky které si se hrou zahrajete třeba kámen-nůžky-papír.

Různé puzzly budete řešit se Switchem na ležato i na výšku s pomocí ovladačů, prstu, nebo stylusu, který bude součástí fyzického balení hry. Čeká vás sudoku, matematické úkony, ale i soupeření s hráči na jedné konzoli každý s jedním Joy-Conem.

Nechybí ani zjišťování stáří vašeho mozku skrz sérii nejrůznějších hádanek. Mozek je potřeba potrénovat každý den, takže si můžete nastavit upozornění, své výsledky posílat svým přátelům, abyste je hecovali k překonání vašeho skóre, případně můžete svou mozkovnu porovnávat v online žebříčcích (pokud si předplatíte Nintendo Switch Online).

Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch vyjde už 3. ledna exkluzivně na Switchi.

Tagy: puzzle logická hádanky

Zdroje: AllGamesDelta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.