zavřít

Dangerous Waters a Nascar SimRacing hotovy

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnosti Battlefront.com, Inc.

a Sonalysts, Inc. dnes oznámily dokončení hry Dangerous Waters a zahájení jejího předprodeje. Jak jste se mohli dozvědět v naší dřívější zprávě, tento titul nebude k dostání v obchodech, ale pouze přes e-mailové objednávky přímo na Battlefront.com. Evropský trh přitom má zajišťovat sklad v Irsku. Kromě toho, Dangerous Waters by prý měla být k dostání ve dvou 2CD verzích - Deluxe ($55) a Regular ($45). Rozdíl mezi nimi bude hlavně v manuálu - s Deluxe verzí získáte tištěný 570stránkový manuál v kroužkové vazbě, zatímco k Regular verzi bude dodáván pouze v elektronickém formátu PDF.

Dobrou zprávu máme i pro ty hráče, kteří čekají na simulátor Nascar SimRacing společnosti EA Sports a vývojářského týmu EA Tiburon. I ten je již hotov a na cestě do obchodů. Tam by měl dorazit 15. února. Nascar SimRacing (jeho demo jste si mohli vyzkoušet před pár dny) vám má nabídnout 25 autentických tratí Nascaru a mód kariéry, ve kterém si projdete sériemi Craftsman Truck, Busch a Nascar Nextel Cup. V online hře, která má být navíc vybavena i možností hlasové komunikace, bude k dispozici 43 skutečných jezdců.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1199 Kč Koupit
 • hra GRID (PS4)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.