zavřít

Další nášup traktorů! Farming Simulator 19 vychází v platinové edici

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X Stadia

- Oznámení autor: Jan Slavík Komentáře: 0

Kdo propadl specifickému kouzlu farmářských her a mezi jeho oblíbené způsoby relaxace tudíž patří brázdění polí, sklizně obilí a kydání hnoje, může se zaradovat. Nejnovější Farming Simulator dostal dárek v podobě objemného balíku nových strojů.

Přídavek obohatí vaše agrární snažení o necelých čtyřicet zemědělských mašin od německého výrobce CLAAS. Krom devíti nových traktorů dostanete také čtyři kombajny, bohatou dávku různých násad, přívěsů, návěsů, pluhů, radlic, rozmetávačů splašků a tak všelijak podobně. Strojový park hry se tím rozroste na impozantních 380 artiklů.

Jinak zůstává vše při starém. Ostatně jistě nikdo nečekal převratné uvedení akční hratelnosti nebo něco podobného. Ne, gró hry bude samozřejmě stále spočívat v uklidňujícím tempu venkovské idyly, projížďkách na koni i v kombajnu a myšlenkových toulkách, zatímco pozorujete, jak vám klíčí sója.

Nevlastníte-li původní hru a toužíte to změnit, můžete si ji pořídit rovnou v platinové edici, což vyjde na pětatřicet euro. Pro majitele originálu je k dispozici dvacetieurový upgrade.

Tagy: simulace herní série farmaření

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.