zavřít

Co zamýšlí Majesco s Drake a Blowout

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Magazín HomeLAN dnes přišel s informací, jak to vypadá se dvěma akčními tituly společnosti Majesco.

Third-person akce vyvíjená studiem Idol FX - Drake, vyjde ve verzi pro Xbox o týden později než bylo původně oznámeno. Pro fanoušky to znamená to, že si ji nebudou moci koupit už tento týden, ale až ten příští. S PC verzí hry to ovšem vypadá hůře. Té se dočkáme buď někdy v prosinci, nebo možná až v lednu.

Akce Blowout se objeví v obchodech také příští týden. Nicméně zase pouze ve verzi pro Xbox a PS2. V průběhu několika dalších měsíců prý můžete počítat také s verzí pro GameCube, která nebyla dříve oznámena. Osud PC verze hry je v tuto chvíli krajně nejasný. Tiskový mluvčí Majesca o ní totiž údajně neřekl ani slovo.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.