zavřít

Český kyberpunk Dex je k dispozici na Steam Early Access

Windows

- Oznámení autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Domácí tým Dreadlocks uvolnil mezi masy ranou verzi své kyberpunkové, z boku viděné akce Dex. Ačkoliv prý nynější build stále obsahuje řadu bugů a stále nemá ani hotový celý obsah, vývojáři si od vydání Early Access hry slibují zpětnou vazbu, která jim umožní titul dokončit k plné spokojenosti všech.

Dex byla doposud k dispozici jenom kickstarterovým přispěvatelům, na vydání plné verze si počkáme někdy na přelom tohoto a následujícího roku. Hru prozatím můžete v její současné verzi pořídit za 15,99 eur cca tedy 400 korun. Steam kartu hry naleznete zde. V novém traileru níže pak můžete obdivovat příjemně staromilský styl Dex

Tagy: kyberpunk česká hra arkáda

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.