zavřít

Blíží se noirová adventura Ir/rational Investigator

iPad Windows

- Oznámení autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Tom Jubert je autor, který pracoval na hrách jako Penumbra, Binary Domain či FTL. Přesto ve...

Tom Jubert je autor, který pracoval na hrách jako Penumbra, Binary Domain či FTL. Přesto ve volném čase nedávno ukutil detektivní logickou hru / adventuru ir-rational a později i ir/rational Redux (zdarma hratelné na odkazech). Koncept her je postaven na všeobjímající logice spíše než na z prstu vycucané dedukci, a samozřejmě i na nezbytné dávce přidrzlého psaní. Nyní Jubert na úspěchy Reduxu navazuje duchovním pokračováním Ir/rational Investigator, které do mixu přisypává příchuť noirového pátrání ve městě, "kde nikdo nespí, jenom zavřou oči a doufají, že se ráno u dveří nebude válet mrtvola."

...

Ir/rational Investigator působí jako L.A. Noire bez všeho, kvůli čemu L.A. Noire prodělalo. Hru však čeká nejen vylepšení co do grafiky, ale i ovládacích prvků (přítomný deník). Hra vyjde na iOS, a dostane-li od fanoušků dostatečný počet palců nahoru, pak i na PC skrze Steam Greenlight.

Tagy: adventura logická Tom Jubert

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.