zavřít

Ark: Survival Evolved se přesouvá na zpustošenou Zemi, kde vás postaví proti monstrům

PlayStation 4 Windows Xbox One Switch

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Monstry z titulku nemyslím dinosaury, na kterých se můžete prohánět už spoustu let. To jsou normální bytosti, které podle všeho kdysi dávno obývaly místa, kde dnes stojí nejrůznější metropole. Co způsobilo jejich vyhynutí? Podle rozšíření Extinction pro Ark: Survival Evolved to mohla být invaze nejrůznějších „kajdžu“. Se zastavením jejich řádění vám pomohou bojové stroje.

Přesně tak, dinosauři už nejsou tou největší hrozbou vašeho života, dokonce nepřináší takový užitek. Monstra, která se rozhodla dělat potíže, jsou mnohonásobně větší, takže surová síla opancéřovaného T-Rexe je tatam. Naštěstí se brzy dostaví adekvátní odpověď odboje v podobě řiditelných mechů. Nastává scéna jako vystřižená z filmu Pacific Rim.

Extinction je nová mapa plná nových bytostí a dalšího obsahu. Stejně jako v případě předchozích rozšíření Scorched Earth a Aberration má vlastní server, na který se musíte přestěhovat. Avšak v takovém případě přijdete o své předměty a ochočené živočichy. Opačný transfer, tedy z Extinction na jiný server, už vás o těžce vydřené vlastnictví nepřipraví.

Jednotlivé servery opět pojmou až 70 hráčů a další se budou spouštět podle potřeby. Počítejte tedy nyní s možnou přetížeností, která ale nezůstane bez odpovědi. Pokud jste v Arku kovaní, zpráva na Steamu vám nejlépe odpoví na otázku, jaké funkce nové Extinction podporuje a jaké nikoliv.

Příchod velkého dodatku jde ruku v ruce s akcí, díky které si můžete vyzkoušet Ark: Survival Evolved úplně zdarma. Na Steamu na to máte ještě čtyři dny, přičemž v případě náhlého vzplanutí za hru nedáte standardních 55 eur, ale jen 22. Samotné rozšíření je pak ještě o pár eur levnější.

Tagy: akční dinosaurus multiplayer mmo

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.