zavřít

Akční RPG The Oriental Exorcist je prodchnuté východní atmosférou

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Čínské 2D akční RPG z pohledu ze strany si podle Steamu není jisté, jestli se jmenuje The Oriental Exorcist, nebo The Eastern Exorcist. Na tom ale tak úplně nezáleží, tak jako tak se budete věnovat vymítání démonů ve fiktivním orientálním světě. Ujměte se zkušeného exorcisty, který si musí poradit s nákazou sil chaosu.

Celý The Oriental/Eastern Exorcist je ručně malovaný a animovaný snímek po snímku. Zavede vás do spousty různých prostředí, kde se postavíte rozličným démonickým formám. Bojový styl stojí na statistice výdrže, musíte si tedy dávat pozor na načasování i vzdálenost od nepřátel. Pořád ale půjde o RPG, takže si můžete tvořit různé buildy s plejádou schopností.

Z kostrbatého překladu z čínštiny se dozvíte, že The Oriental Exorcist bude zaměřený taky na příběh, s dvojicí hlavních hrdinů totiž mimo démonů potkáte i běžné obyvatele fiktivního východu. Jestli se rozhodnete jejich vyprávění poslouchat, to už je jen na vás.

Akční 2D side-scroller od na západě neznámých wildfiregame má vyjít někdy během příštího roku, kromě Steamu se objeví i na PlayStationu 4.

Tagy: Čína Východ side-scroll

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.