zavřít

Adventurní horor Sylvio se vrací ve vylepšené verzi, zatímco tvůrci pracují na pokračování

Windows MAC

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Explorativní adventura Sylvio možná není pro fandy hororu žádnou novinkou – opuštěný zábavní park navštívila krotitelka duchů Juliette Watersová již před rokem, nově je ale na Steamu k dispozici remasterované edice původní hry. Tvůrci ze švédského studia Stroboskop tak navazují na neúspěšnou Kickstarter kampaň na druhý díl, jehož vývoj ale dál pokračuje díky Patreon kampani.

Děj hry je zasazený do temného parku s děsivou minulostí. Na místě působí prastaré kletby a pomocí dedikované techniky zde můžete slyšet hlasy ze záhrobí. S těmi lze navazovat kontakt přímo, například skrze seance. Hlavním herním mechanismem je analýza získaných nahrávek a hledání dalších stop, odhalujících předešlé události, které ve finále vedly k uzavření parku.

Remasterovaná edice hry se projeví především v lepším grafickém zpracování díky enginu Unity 5 a v podpoře gamepadů. Drobného vylepšení se pak dočkalo i uživatelské rozhraní a některé herní prvky. 

Sylvio Remastered je ve formě aktualizace zdarma pro všechny majitele původní hry. Potenciální kupce pak může oslovit 10 – 15 hodin trvající kampaň zasazená do otevřeného světa, po němž může hlavní hrdinka putovat po svých i autem.

Remasterovaná verze je na Steamu k dostání za 13 euro.

Tagy: horor adventura first person indie hra

Zdroje: tisková zpráva,Indie Games, Steampowered

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.