zavřít

Adventura Where the Bees Make Honey zkoumá dětství dospělýma očima

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Na otázku, kde včelky vyrábějí med, vám tahle adventura možná neodpoví, to ovšem neznamená, že by podle obrázků a videí nebyla naprosto kouzelná. Ve Where the Bees Make Honey hrajete za holčičku Sunny v převleku včelky, která zatím vyrostla v dospělou ženu a teď se během volných chvil v práci vrací myšlenkami do dětství, kdy bylo všechno jednodušší, hravější, barevnější, zkrátka lepší.

Sunny se svou minulostí probírá s nostalgickými brýlemi a zachycuje kouzlo těch okamžiků, kdy se dětem zdá okolní svět obrovský, aby po návratu na známá místa v dospělosti zjistily, že jsou vlastně celkem normálně velká. Kdy se děti nemohly dočkat, až budou velké a hrály si na dospěláky, aby brzy zjistily, že dospělost vlastně není žádná švanda.

Během vzpomínkových pasáží se na mladou Sunny díváte zdálky a řešíte s ní různé hádanky a puzzly, ať už z izometrického pohledu, nebo klasicky zleva doprava. Dospělá Sunny na pracovišti vám půjčí pohled ze svých vlastní očí. Kromě střídání perspektiv se střídají i zasazení a roční období, vydáte se třeba na dětské hřiště, rodinnou dovolenou u moře nebo k babičce.

Roztomilá, až trochu naivní grafika propůjčuje Where the Bees Make Honey zvláštní neopakovatelné kouzlo. Hádanková adventura vyjde letos v březnu, a to na PC, PlayStation 4 a Xbox One, na všech platformách shodně za 10 dolarů.

Tagy: roční období nostalgie vzpomínky

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.