zavřít

Wheelman přifrčí o měsíc později

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zřejmě z obavy, že by po Vin Dieselovi tři dny po rozruchu kolem GTA IV neštěkl ani pes.

Usoudili jsme, že březen bude pro uvedení mnohem optimálnějším obdobím, vysvětluje tisková zpráva vydavatele Midway měsíční posun hry The Wheelman. Ta měla přijít na trh 20. února, ale nakonec se tak stane až 20. března. Zřejmě vadilo kolidování s termínem očekávaného přídavku pro Grand Theft Auto IV a hlodala obava, že by tři dny po rozruchu kolem Lost and Damned po Vin Dieselovi neštěkl ani pes. Nebo že by za to snad mohlo i Killzone 2?

Pozitivní je, že se tvůrci rozhodli veřejně postavit za kvality svého díla a nebudou nutit zákazníky kupovat zajíce v pytli, jelikož oznámili vydání dema v předstihu před plnou verzí, i když jen pro PS3 a X360. Pár nových obrázků:


Více o hře The Wheelman pro PC, PS3 a X360 v dřívějším zpravodajství.

Trailery: Wheelman, Guitar Hero Metallica, Dawn of War 2  [23.12.2008 19:19 - jd]
Nepřemožitelnost za volantem The Wheelman  [16.12.2008 19:19 - levis]
Střelba skrz přední sklo v The Wheelman  [23.8.2008 18:18 - jd]
zdroj: WP

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.