zavřít

Vozidla z onlinovky Neocron

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nadcházející sci-fi onlinovka Neocron se do povědomí všech lidí nezapíše jen rekordně velkou betaverzí (1,1 GB - info), ale také jako první 3D MMORPG, ve které může ovládat vozidla několik hráčů současně.

Jak pro GameSpy prozradil šéf vývojářů z Reakktoru, v Neocronu například jeden člověk řídí vozidlo (nebo spíš vznášedlo?), další ovládá otočnou střílnu a jiní se jen tak vézou na korbě. V brzké době se prý autoři chystají do hry implementovat i bojové mechy, do nichž se rovněž vejde několik lidí najednou.


nové obrázkykompletní galerie

Neocron se začal prodávat u našich západních sousedů v pondělí a distributor CDV Software ho plánuje v anglické verzi spustit v průběhu října. Chcete-li získat jakous takous představu o náplni a vzhledu hry, doporučujeme vyzkoušet starší off-line demo, k jehož spuštění nemusíte být připojeni k internetu.
zdroj: GameSpy

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.