zavřít

RPG/RTS KnightShift čekají úpravy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdesi hodně daleko, kdysi hodně, hodně dávno, žil byl mladý princ.

Byl to muž spravedlivý a čestný, národem uznávaný a mezi nepřáteli obávaný... Že by pohádka na dobrou noc? Ale ne, tak jenom začíná příběh nové hry s názvem KnightShift, ze které vám dnes přinášíme několik nových obrázků. I když tento titul bude mít vlastně s pohádkami velmi mnoho společného. Především zde budou proti sobě stát dobro a zlo. Chybět nebude ani chrabrý rytíř a samozřejmě zde bude mít své místo také magie.


nové obrázkykompletní galerie

KnightShift je vyvíjená společností Reality Pump Studios a vydávat ji bude ZUXXEZ Entertainment, který dnes navíc oznámil, že tak trochu pozměnil oficiální stránky titulu. Hra kombinuje prvky RPG a RTS a nabídne vám multiplayer až pro 8 hráčů. Vše se bude odehrávat v živém 3D fantasy světě, kde natrefíte na více než 80 různých postaviček a kreatur a budete moci obdivovat více než 500 různých staveb a objektů. Vydání KnightShift je naplánováno na druhý kvartál tohoto roku, ale právě dnes se na homepage objevila zmínka, že se vývoj pravděpodobně trochu prodlouží kvůli nějakým změnám, které se dotknou, jak grafického provedení postaviček, tak samotné hratelnosti i doprovodné muziky.
zdroj: Homepage

korgull
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.