zavřít

RPG/RTS KnightShift čekají úpravy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdesi hodně daleko, kdysi hodně, hodně dávno, žil byl mladý princ.

Byl to muž spravedlivý a čestný, národem uznávaný a mezi nepřáteli obávaný... Že by pohádka na dobrou noc? Ale ne, tak jenom začíná příběh nové hry s názvem KnightShift, ze které vám dnes přinášíme několik nových obrázků. I když tento titul bude mít vlastně s pohádkami velmi mnoho společného. Především zde budou proti sobě stát dobro a zlo. Chybět nebude ani chrabrý rytíř a samozřejmě zde bude mít své místo také magie.


nové obrázkykompletní galerie

KnightShift je vyvíjená společností Reality Pump Studios a vydávat ji bude ZUXXEZ Entertainment, který dnes navíc oznámil, že tak trochu pozměnil oficiální stránky titulu. Hra kombinuje prvky RPG a RTS a nabídne vám multiplayer až pro 8 hráčů. Vše se bude odehrávat v živém 3D fantasy světě, kde natrefíte na více než 80 různých postaviček a kreatur a budete moci obdivovat více než 500 různých staveb a objektů. Vydání KnightShift je naplánováno na druhý kvartál tohoto roku, ale právě dnes se na homepage objevila zmínka, že se vývoj pravděpodobně trochu prodlouží kvůli nějakým změnám, které se dotknou, jak grafického provedení postaviček, tak samotné hratelnosti i doprovodné muziky.
zdroj: Homepage

korgull

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.