zavřít

Oznámení 1944: Battle of the Bulge

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Digital Jesters dnes potvrdila vývoj nového projektu s názvem 1944: Battle of the Bulge, vznikajícím v dílnách vývojářského týmu Digital Reality coby třetí díl jejich válečné strategické série s předchozími tituly Desert Rats vs.

Afrika Korps a D-Day. Vydání nové hry, která se bude točit kolem Bitvy v Ardenách, je naplánováno na letošní březen za příznivou cenu 20 Euro. K dispozici jsou již také první tři obrázky.


nové obrázkykompletní galerie

Název hry zcela jednoznačně napovídá, oč v ní půjde. Těšit se můžete na 20 nových singleplayerových misí a 10 multiplayerových map. Tentokrát si narozdíl od D-Day budete moci zahrát za obě strany konfliktu. Herní mapy byly ve jménu historické přesnosti vytvořeny za pomoci autentických strategických plánů, geografických informací i obrázků bitev. Jelikož se část války, o kterou v této hře jde, odehrávala v zimě, což značně zkomplikovalo vojskům postup, snaží se i tvůrci zajistit, aby zimní počasí ovlivnilo pohyb vašich jednotek a vozidel. A když už jsme u těch jednotek, tak bystě měli vědět, že se dočkáte 15 nových typů.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.