zavřít

Obrázky z češtiny pro KOTOR 2: The Sith Lords

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ještě předtím, než vám o víkendu přineseme další část podrobného návodu, si můžete prohlédnout prvních deset screenshotů z neoficiální češtiny pro Star Wars: Knights of the Old Republic 2 - The Sith Lords, kterou připravuje Martin "Kovi" Kovář a jeho tým.

Toto sci-fi RPG je hodně ukecané, oproti prvnímu dílu obsahuje o 2,1 MB textu více (celkem skoro 6 MB), tj. zhruba 3200 stránek (KotOR I měl 2100 stránek).

Na překladu se dělá od března a k dnešku je hotovo zhruba 15% (pomocníci se nehledají, lidí je dost, ale času má Kovi méně kvůli současné práci na jiných projektech). S interním betatestováním se ještě nezačalo, protože drtivou většinu přeloženého textu tvoří popisy Sil, odbornosti, schopnosti a předměty. Testovat se začne, až bude kompletně dokončena nějaká planeta.


Tato, podle různých anket nejočekávanější čeština současnosti, by měla být hotova v létě, asi v červenci, ale vzhledem k výše uvedeným skutečnostem může dojít k menšímu zpoždění. Vypouštět betaverzi (například jen první planetu apod.) bohužel nelze, protože v textech mají vývojáři velký chaos a nejsou seřazeny postupně za sebou.

Překlad vzniká jen díky přispění (X)zone/Tiscali GameShopu & Tiscali Games a proto ho na dodatečném CD získají zdarma pouze ti lidé, kteří si hru KOTOR 2 koupí nebo v minulosti koupili na našem internetového obchodě. Narozdíl od lokalizace KOTOR jedničky se ale uvolnění této češtiny ke stažení z internetu prozatím neplánuje. Oba sponzoři do ní investovali nemalou finanční částku, jejíž návratnosti se dá docílit jedině tak, že si u nás pořídíte originálku této výborné a dlouhé hry (recenze).
zdroj: vlastní

jd
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.