zavřít

Obrázky z Brothers in Arms Hell Highway a Rainbow Six: Vegas

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oficiální Xboxový magazín schrastil dva premiérové obrázky (resp.

rendery v enginu) z konečně plnohodnotného pokračování válečné taktické akce Brothers in Arms. O trojce se zatím ví pouze to, že poběží na Unreal Enginu 3.0 (stejně jako ostatní připravované projekty Gearbox Software) a že by snad měla vyjít letos na Vánoce pro PC/X360/PS3. Scany to nejsou příliš kvalitní ani toho o hře moc neřeknou, jelikož se klasicky soustředí jen na působivé grafické ztvárnění obličejů nebo modelů postav.


vlevo a uprostřed Brothers in Arms 3; vpravo Rainbow Six: Vegas

Americký časopis Electronic Gaming Monthly zase do svého dubnového čísla (14.3.) ulovil exkluzivní odhalení jiné hry od UbiSoftu - nástupce kdysi taktické série Rainbow Six. Ponese podtitul Vegas, tudíž není vůbec těžké uhádnout, v jakém že městě proslaveném kasiny a hazardními hrami se bude odehrávat. Související reklamní masáž, oficiální screenshot i obálka hlásají, že půjde o první opravdový next-gen díl Rainbow Six, primárně cílený na konzole, ale nelze vyloučit pozdější konverzi na PC jako u Lockdown. Jakmile se o obou titulech dozvíme více informací, můžete se na nás spolehnout.
zdroj: 1UP, Xboxic, ICQ

jd

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.