zavřít

Obrázky a specifika z PC verze Deus Ex: Human Revolution

PC

- Obrázky autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Update (18:32) Deus Ex: Human Revolution nabídne i 3D, DX11 a více monitorů pomocí Eyefinity....

Update (18:32) Deus Ex: Human Revolution nabídne i 3D, DX11 a více monitorů pomocí Eyefinity. Podpora DirectX11 je skoro u tohoto projektu samozřejmostí, 3D pak jistě potěší ty, kteří do této technologie investovali. K technologii poznamenal Jurjen Katsman „Používáme mozaikování. Hlavně díky tomu vylepšujeme obrysy postav, ale používáme jej i na některé předměty. Jelikož je zde hodně interakce s postavami, je tohle vylepšení pro vyprávění klíčové. Hra by měla na PC pořádně využívat vícejádrových procesorů, což by mělo vést k lepšímu výkonu i na slabších strojích. Nu a pokud máte k dispozici AMD Eyefinity, tak si můžete připojit až pět monitorů a vše si pěkně dát do širokého úhlu a být zase o něco víc ponořeni do hry.

Jak nám současná generace konzolí úspěšně stárne, začínají vývojáři v případě řady multiplatformových projektů stále více hovořit o specifických úpravách pro PC verze - Deus Ex: Human Revolution nevyjímaje. Krom tří nových obrázků právě z PC verze už tedy víme, že byla ve vývoji souběžně s konzolovými a byla jí věnována stejná pozornost, přestože právě PC verze vyžaduje největší míru specifických úprav, jak se PC Gameru svěřil Julien Bouvrais z Eidosu. V uživatelském rozhraní tedy nenajdete volbu „Stiskni start“ nebo něco podobného, některá menu (volba zbraní) budou v PC verzi vypadat úplně jinak, nabídnou podporu drag & drop či skrolování myší. A hackovací minihra bude mít v PC verzi zcela jiné rozhraní.

Chybět nebude volba míry anti-aliasingu i kvality stínů nebo možnost zapínat/vypínat různé efekty. PC verze navíc přinese lepší stíny obecně, realističtější ambientní efekty, podporu 3D a že bude možné jednotlivé ovládací prvky v plné míře přemapovat, to už snad ani není třeba dodávat. Další podrobnosti o specificích PC verze se dozvíme ještě před vydáním, mezitím zkontrolujte kvalitu grafiky na trojici nových obrázků nebo ještě jednou prolétněte systémové požadavky.

 

 

Tagy: akční RPG

Zdroje: PC Gamer

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.