zavřít

Na prahu Tristramu z Diablo III

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Noční sada sedmi obrázků ukazuje i nápadně povědomou lucernu v mlze.

Blizzard ví moc dobře, že aby si jeho chystané Diablo III udrželo permanentní hráčský zájem, je třeba fanoušky periodicky postrkovat k dalším vyjádřením, výkřikům a zklamáním, a podobně jako u souběžně vyvíjeného StarCraftu II proto zvolil metodu pravidelného uvolňování nových screenshotů. Přičemž pravidlem zůstává, že každá sada obrázků musí něčím zaujmout, a tak se dle našeho úsudku daří i v nočním setu sedmi nových pohlednic.

Zahlédnete na nich totiž víc než jen další znehybnělé scény z již okoukaného dema, kterým Blizzard hru letos představil. Impozantním dojmem působí jak gigantický boss Siegebreaker a jeho neméně obrovské drápy, tak především nenápadný obrázek s partou potvor Scavengerů v mlze.

Vzhledem k jinému typu povrchu a atmosféře lze s ohledem na nápadně povědomou lucernu snad skoro s jistotou tvrdit, že jde o vstup do Tristramu. Anebo nás jako skalní fanoušci přesvědčíte o opaku?


Diablo III vyjde pro PC odhadem nejdříve koncem příštího roku - více v našem preview a posledních článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Diablo III v podzimním světle  [19.9.2008 09:09 - levis]
Fandy vysněné barvy Diablo III v pohybu  [12.9.2008 12:12 - levis]
Diablo III ve světle obchodování  [1.9.2008 10:10 - mart]
zdroj: PR

levis

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.